Mottem, które mi przyświeca od początku mojej zawodowej, ale i życiowej drogi jest „Miej odwagę iść swoją drogą”. Oznacza to dla mnie, że w życiu warto się kierować wewnętrznym kompasem, w stronę tego, co dla nas ważne, niezależnie od tego, co na to inni ludzie. Odnajdywanie tego kierunku bywa niełatwe. Trzymanie się go również czasem jest trudne. Na drodze stają nam nieraz przekonania, które wynieśliśmy z naszego dziecięcego domu. Psychoterapia jest wspaniałym narzędziem do odkrywania i pokonywania takich wewnętrznych blokad, aby każdy mógł rzeczywiście iść swoją drogą – akceptować siebie i rozwijać w wybranym przez siebie kierunku.
Tworząc Gabinety psychoterapii Swoją Drogą miałam wizję miejsca, w którym Pacjenci czuliby się mile widziani, potraktowani z szacunkiem, wysłuchani i zrozumiani. A jednocześnie zainspirowani do zmiany. Bardzo istotne jest dla mnie łączenie pozornych przeciwieństw: samoakceptacji i konieczności pracy nad sobą. Odnajdywanie swojej drogi do tego celu jest dla mnie esencją psychoterapii.
Bardzo zależy mi także na tym, aby osoby pracujące w Gabinetach czuły się tu dobrze, by miały wsparcie i przestrzeń do rozwoju, by mogły się nawzajem inspirować i napędzać do działania, dzięki czemu będą mogły świadczyć usługi psychoterapii na najwyższym poziomie.
Prowadzenie indywidualnej psychoterapii to odpowiedzialny i wymagający zawód. Praca w zespole specjalistów pozwala się nieustająco rozwijać i na bieżąco dbać o jakość świadczonych usług psychoterapii. Dzięki częstym spotkaniom i wymianom możemy nawzajem wspierać i korygować prowadzone procesy psychoterapii. Dzięki temu dbamy o siebie i przede wszystkim o naszych Pacjentów.
Pracując w nurcie poznawczo – behawioralnym nie można zatrzymać się w rozwoju zawodowym. Nasze Towarzystwo (PTTPB) wymaga od nas nieustającego podnoszenia kwalifikacji, ale także my same ciągle mamy chęć pogłębiania swoich umiejętności. Nasze specjalistki regularnie uczestniczą w szkoleniach i seminariach i poszerzają swoją wiedzę. Spotykamy się cyklicznie na superwizjach naszego zespołu, żeby dzielić się zdobytą wiedzą, nawzajem inspirować i by mieć pewność jakości świadczonych przez nas usług.
Zapraszamy do współpracy specjalistki i specjalistów, którzy uzyskali certyfikat terapeuty poznawczo-behawioralnego lub ukończyli minimum 2 lata szkolenia, zakończone egzaminem specjalizacyjnym. Szukamy osób, które podzielać będą nasze wartości – a więc będą chciały nieustająco podnosić swoje kwalifikacje oraz dzielić się wiedzą i doświadczeniem z pozostałymi członkami Zespołu.
Oferujemy bardzo wygodne i przytulnie urządzone gabinety dostępne na moduły przed lub popołudniowe (do i od 15), wsparcie Zespołu, udział w regularnych superwizjach oraz informację wraz z danymi kontaktowymi na naszej stronie.
Jeśli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się bezpośrednio ze mną:
Anna Czerwińska
tel. 665 838 272
e-mail: psychologkrakowski@gmail.com